У Fitch засумнівалися у можливостях «Нафтогазу» стягнути штраф

Ua.today

Менеджмент НАК «Нафтогаз» чекає невдача в їх спробах стягнути гроші з російської корпорації «Газпром». Це витікає із звіту міжнародного агентства рейтингів Fitch Ratings.

У Fitch Ratings дали єврооблігаціями української компанії рейтинг «B-». Відновлення активів було оцінено у «RR4». При присвоєнні рейтингів було враховано експертну думку, яка свідчить, що «Нафтогаз» в спробі добитися виконання постанов арбітражу в Стокгольмі зазнає поразки.

Нагадаємо, що в лютому поточного року Стокгольмський арбітраж в суперечці між «Газпромом» та «Нафтогазом» зобов’язав російську сторону виплатити грошову компенсацію на суму в 4,63 мільярдів доларів США. Так як російська корпорація раніше на попередніх слуханнях домоглася виплати певної суми на свою користь, сума штрафу була знижена до 2,56 мільярдів доларів.

У червні «Газпром» припинив виконання вердикту Стокгольмського арбітражу. Це дозволило російській корпорації уникнути арешту «Нафтогазом» російських закордонних активів. У кількох державах постанови про арешт «газпромівських» активів були денонсовані.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*