Нардеп від «радикалів» пообіцяв окупацію Росії

Znaj.ua

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook депутат Верховної Ради Мосійчук прокоментував святкування Російської Федерацією «Дня народної єдності».

За словами Мосійчука, в цей день Росія помилково відзначає день звільнення від польських інтервентів, в той час як правильно говорити про українську окупацію. Він нагадав, що територію Князівства Московського за часів Смути залишили війська під керівництвом польського королевича Владислава та українського гетьмана Сагайдачного.

Саме це об’єднане польсько-українське військо раніше вторглося на території Московського князівства та переможним маршем підійшло до стін його столиці. Узята в облогу, московська влада визнала свою поразку та підписала ганебне перемир’я.

Саме тому, підкреслив нардеп, правильно говорити про визволення Росії від української окупації, яка закінчилася з доброї волі козаків.

Мосійчук вказав Росії, що та своїми діями розбудила «націю воїнів», яку тепер можна заспокоїти лише новою окупацією російських земель та руйнуванням Кремля з метою поділу РФ між державами-переможцями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*