Миколаївський “Нібулон” намагається погасити скандал з побиттям журналістів

Denissisin.com.ua

В українських мас-медіа звернули увагу на те, що резонансна справа про напад в Миколаївській області на робітників ЗМІ залишилася без просування. Розслідуючи атаку на репортерів в селі Лідіївка, Нацполіція не рапортує громадськості про просування слідства, обіцяючи лише повідомити подробиці згодом.

Нагадаємо, що 11 вересня в село Лідіївка Миколаївській області на прохання місцевих жителів приїхала знімальна група телепередачі «Стоп корупція». Журналісти повинні були пролити світло на подробиці скандалу, пов’язаного з підприємством «Нібулон». Селяни поскаржилися, що компанія здійснила захоплення їх земель, отримавши тисячі гектар у своє розпорядження терміном на наступні півсотні років.

У момент виконання журналістами своїх обов’язків на місці подій співробітники «Нібулона» провели їх незаконне затримання, перекривши дорогу вантажними транспортними засобами. Репортери були позбавлені свободи пересування протягом восьми годин. Два екіпажі Нацполіції, які приїхали на місце інциденту, розділили долю знімальної групи. Відомо також, що проти журналістів застосовувалася фізична сила з боку представників скандальної компанії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*