100 мільярдів гривень на фінансову стабільність

Stockinfo.us

З 4 листопада Київ приймає експертів МВФ. Прибули представники валютного фонду для обговорення нової програми Stand by. Це нова кредитна лінія, яка вступить в дію після березня 2019 року, коли закінчиться попередня.

Остаточно МВФ ухвалить рішення щодо фінансування за допомогою цієї програми після затвердження держбюджету на наступний рік. При цьому МВФ «рекомендувало» підняти тарифи на газ і тепло.

Тепер стає зрозумілим, що тільки заради цього кредиту було зібрано екстрене засідання, на якому Кабмін оголосив про збільшення ціни на газ, і зараз вже кваплять парламент швидше затвердити держбюджет на майбутній рік. Грошей за старою кредитною програмою EFF вже не передбачається.

Stand by це програма для підтримки національної валюти, і за статутом на щось інше ці гроші не можна використовувати. Обсяг виплат по ній менше, ніж по EFF-3,9 млрд$. Розрахована вона на найскладніший період країни, коли платежі виростають максимально. Гроші виділяють, що б забезпечити фінансову стабільність України. А саме для зниження інфляції, проведення реформ у фінансовій, податковій і банківській області.

Нагадаємо, під час оголошення про збільшення цін на газ, Володимир Гройсман підкреслив, що без кредитів, які виділяє Євросоюз і МВФ, Україну чекає дефолт.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*