Юний українець став першою жертвою «телефонного лікування»

Gecce.com.tr

Стало відомо про смерть дванадцятирічного жителя Мукачівського району Закарпатської області через захворювання на кір. Відомо, що неповнолітньому пацієнту лікар намагався призначити лікування в «телефонному режимі». Таким чином уродженець Закарпаття став першою жертвою медичної реформи, яка дозволяє призначати лікування на видаленні.

Іван Кампов помер після тижня лікування в домашніх умовах. Після того, як школяреві стало погано під час уроків, вчителі його відпустили додому. Батьки Івана відразу ж зв’язалися з педіатром, який спостерігав хлопчика з народження. Він з перелічених батьком і матір’ю симптомів помилково визначив ангіну та призначив курс антибіотиків.

Через три дні, у зв’язку з появою на тілі хворого висипу, лікар змінив діагноз на кір, але залишив лікуватися в домашніх умовах. Через сім днів хлопчик відчув сильне погіршення самопочуття, після чого був привезений батьками в Мукачівську обласну лікарню, де помер через чотири години на реанімаційному відділенні.

Батьки померлого звинуватили в смерті дитини лікарську недбалість. У ЦГЗ України їм заперечили, вказавши, що причиною смерті стало важка течія захворювання. При цьому твердження батьків про первісний й неправильний «телефонному» діагнозі було проігноровано.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*