Українська система військового управління переходить на нові стандарти

Uprom.info

На сторінці українського Генштабу у Фейсбук з’явилася інформація, що головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко в ході зустрічі із генералом з Британії, який наразі знаходиться у відставці, Ніколасом Паркером, обговорив найбільш прийнятні варіанти прирівнювання командної системи ЗСУ до рівня північноатлантичного альянсу.

Він також зазначив, що в ході бесіди його британський колега розповів про те, що у самому блоці немає ідеальної моделі управління військами. Ніколас Паркер підкреслив, що усі країни, які входять до Альянсу, мають свій великий досвід військового керівництва.

Проте жодна з армій блоку не зіштовхувалась із такими загрозами як українська. Водночас, британець підкреслив, що тепер українським військам потрібно виробити свою унікальну стратегію управління, основою якої повинні стати стандарти Альянсу.

У кінці розмови український головнокомандувач та британський генерал дійшли згоди у питанні необхідності залучення радників високого рівня до процесу переходу української системи військового управління на нові стандарти.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*