Кабмін готовий погасити частину заборгованості перед шахтарями

kherson.life

Голова профспілки гірників Михайло Волинець у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук інформує, що в Кабміні готові виплатити частину грошей, які заборгували українським шахтарям. Відзначається, що дана сума перевищує десять мільярдів доларів, проте і її виявилося недостатньо.

Він підкреслив, що в. о. голови українського Мінфіну Оксана Макаренко повідомила Гройсману про те, що відповідно до поточної документації підтверджується рішення про виділення трьохсот мільйонів гривень на погашення заборгованості по заробітних платах гірникам. Дані гроші повинен виділити держбюджет. Голова профспілки зазначив, що він сподівається, що вже цього вівторка шахтарі зможуть отримати свої гроші.

Необхідно відзначити, що Волинець додав, що дана сума не розв’яже наявні проблеми. Він зазначив, що до розв’язання даного питання необхідно залучити апарат голови держави, Кабмін, ВРУ, Мінфін, Міністерство енергетики та вугільної промисловості, науку, місцеве самоврядування, а також профспілки. Він підкреслює, що наявні проблеми в даній галузі можна вирішити лише спільними зусиллями даних структур.

Нагадаємо, що до цього Волинець заявляв про заборгованість держави перед шахтарями, сума якої перевищує мільярд гривень. Разом з тим, гірники в деяких областях країни влаштовують акції протесту, але необхідної реакції від влади вони так й не отримують.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*