1 500 000 гривень розрахункових для міністра

politician.com.ua

При відставці з військової служби голова українського Міноборони Степан Полторак отримав розрахунок, сума якого сягає півтора мільйона гривень. Зазначимо, що в середині минулого місяця міністр написав рапорт на звільнення з військової служби.

Причиною такого рішення став той факт, що з початку наступного року керувати оборонним відомством має цивільна особа. Голова держави Порошенко підписав даний рапорт. Президент зазначив, що рішення про звільнення українського генерала далося йому нелегко. Він підписав цей рапорт з вагою на душі.

Однак, він не може проігнорувати той внесок, який вклав міністр у розвиток ЗСУ, оборонного відомства, а також Національної гвардії. У зв’язку з цим, голова країни вирішив, що Полторак повинен продовжити керувати Міноборони, але вже на цивільній посаді.

Відзначається, що при розрахунку голови Міноборони держава не поскупилася та виділила йому досить велику суму. У цей вівторок Полторак вписав у декларацію про доходи виплати від оборонного відомства, які були надані з причини звільнення міністра з військової посади. Відзначається, що оборонне відомство виділило Полтораку мільйон чотириста тридцять тисяч гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*