Туск: Польща перестане бути частиною Європейського Союзу

M.minval.az

Інформвидання «Express» інформує, що голова Європейської ради Дональд Туск виступив із заявою про те, що є висока ймовірність того, що Польща перестане бути частиною Європейського Союзу. Він зазначив, що ймовірність виходу країни з ЄС буде тільки зростати, якщо керівництво країни не перестане конфліктувати з Брюсселем.

Водночас, Туск зазначає, що Польща може покинути ЄС в результаті ланцюжка абсолютно випадкових подій. У зв’язку з цим, голова Європейської ради закликає польських лідерів одуматися та налагодити відносини з ЄС.

Відзначимо, що до цього Єворокомісію обурили дії польської партії «Право та справедливість», коли в країні була проведена судова реформа, в результаті якої, певне число суддів з Верховного Суду змушені були піти на пенсію раніше покладеного терміну. Водночас, необхідно підкреслити, що між польською владою та ЄС існують конфлікти, пов’язані з міграційним процесом.

У зв’язку з цим, Туск зазначив, що голова партії Качинський своїми діями може вивести Польщу з ЄС. При цьому, голову Європейської ради абсолютно не хвилює чи дійсно Качинський хоче вивести державу з Євросоюзу або він просто ініціює певні процеси, наслідком яких може стати вихід країни із ЄС.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*