Тимошенко розкритикувала БПП через газові ціни

Akcenty.com.ua

Юлія Тимошенко, нардеп та лідер політсили «Батьківщина», звернула увагу на проект постанови, який покликаний скасувати урядове рішення про підвищення цін на «блакитне паливо». За її словами, відповідну постанову підтримають шість фракцій ВР, крім «Блоку Петра Порошенка».

Документ постанови, який має зобов’язати Уряд під керівництвом Володимира Гройсмана відмінити підвищення газових цін для українців, було зареєстровано за ініціативою Тимошенко. Постанова також передбачає подальшу заборону на подорожчання газу.

Лідер «Батьківщини» закликала колег по ВР якомога швидше виступити з підтримкою постанови. Вона також нагадала парламентаріям, що більше ста тридцяти місцевих рад різних українських регіонів вже підтримали скасування рішення Кабміну про подорожчання газу для населення.

Рішення Кабінету міністрів про підвищення газових цін було прийнято 19 жовтня. З першого числа поточного місяця вступили в силу нові тарифи, що передбачають подорожчання на 23 з половиною відсотка. Глава Кабміну неодноразово підкреслював, що приймає це рішення згідно вимог МВФ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*