Обшук у Бережної – НКВС під личиною СБУ

bessarabiainform.com

Вчора, 6 листопада, працівники СБУ зламали квартиру і влаштували обшук у матері загиблої Ірини Бережної, колишнього депутата ВР. В самій організації заявляють, що дані заходи були проведені в рамках кримінальної справи проти Олени Бережної за статтями 111 (1 частина) і 109 (1 частина). Тобто пенсіонерку звинувачують в спробі зміни Конституційного ладу і державній зраді. Звичайно багато, небезпідставно, вважають Олену сепаратисткою, але, по суті, такі статті це явно перебір для боротьби з пенсіонерами, що ностальгують за СРСР.

Сама Олена вважає, що обшук був пов’язаний з тим, що в Києві вона збиралася організувати мітинг, який присвячувався 75-річної річниці визволення столиці від фашистів.

Те, як був проведений обшук, не витримує абсолютно ніякої критики. По суті, все відбувалося в «кращих» традиціях 30-х років минулого століття. Двері зламали болгаркою просто по тому, що Бережна не хотіла, щоб обшук був поведений без адвоката, Світлани Новицької, і хотіла дочекатися захисту. У неї забрали телефон, щоб жінка не могла ні з ким зв’язатися. В результаті адвокату так і не надали ніякої інформації. При обшуку Світлана не присутня, а в кінці процедури, могла спостерігати лише повний розгром у квартирі та чорні опечатані мішки.

Коли Олена впала без почуттів, працівники спецслужби просто переступали через неї й проводили свій «обшук» далі. На шум, природно, прийшли сусіди, які готові були стати понятими, проте працівники СБУ не захотіли проводити процедуру за Законом. «Понятих» вони привезли з собою на автомобілі Шевроле. Один з них цих «понятих» був у масці. На запитання журналістів ніхто з цих «свідків ” не відповідав.

Знайшлася правда «зрозуміла», яка на запитання адвоката, хто вона така і звідки, заявила, що це не її, адвоката, справа і взагалі вона «прийшла до коханця». У підсумку, дбайливу з квартири виносили на ношах працівники швидкої допомоги.

Адвокату протокол обшуку не видали, а тільки дали сфотографувати. Поняті ж поводилися дуже агресивно, а потім сіли на своє Шевроле з номером «AA 0656 EX», і поїхали. Вхідні двері у квартиру, схоже, не підлягає ремонту.

Боротьба з сепаратизмом, безумовно, проводиться в країні повинна, але ця ситуація в будь-якому випадку кидає тінь на правосуддя в нашій країні. Ну а якщо за нальотом стоїть влада, це означає, що можновладці, бояться кількох десятків пенсіонерів, які святкують день визволення Києва.

Дії СБУ кидають серйозну тінь на сам принцип боротьби з проросійськими рухами в Україні. Буде не дивно, якщо скоро з’ясується, що за діями з дискредитації спецслужби стоять спецслужби Росії, які досі намагаються використовувати старі зв’язки для впливу на Службу Безпеки України. Тепер у журналістів будуть повністю розв’язані руки, щоб піднести цю ситуацію в потрібному для РФ світлі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*