“Золоті” паровози пройдуть тестування в Україні

Reddit-com.poiu.pw

Як повідомляє в. о. голови “Укрзалізниці” Євген Кравцов, 8 листопада почнуть тестувати тепловоз General Electric. Перший локомотив, який збирали та доукомплектовували на Крюківському вагонобудівному заводі, проїде випробування на залізничній ділянці «Кременчук-Ромодан» і пройде відстань до 150 кілометрів.

Як відзначає глава “Укрзалізниці”, перевірка тягової машини пройде в умовах експлуатації, — для цієї мети була підібрана бригада з локомотивного депо станції Мелітополь. Машиніст і помічник машиніста раніше вивчали особливості роботи американського локомотива в Казахстані.

За словами Кравцова, все йде чітко за контрактом, в нашій країні вже знаходяться 15 локомотивів, наступна партія з 15 тягових машин надійде до нас в першому кварталі майбутнього року.

Хотілося б підкреслити, що в Національному Антикорупційному Бюро є підстави вважати, що американські тепловози були придбані за завищеними цінами. Також незрозуміло, чому в Україні не виробляють свої локомотиви, адже простіше закупити обладнання, ніж списані локомотиви, які все одно доводиться переобладнати.

Всі ці закупівлі нагадують історію 20-х років, коли Лев Давидович Троцький, бувши на той час Народним комісаром шляхів сполучення і закупив у Швеції 1 000 паровозів, вартість яких була 200 000 000 рублів (золотих).

Історія повторюється?

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*