Ляшко: українців грабують!

Ukraine.web2ua.com

Глава “Радикальної партії” Олег Ляшко на черговому засіданні Ради зробив досить важливу і гучну заяву. Він заявив з трибуни, що його команда повністю відмовляється віддавати свій голос за будь-які рішення, які приймають депутати у ВР.

Ляшко також повідомив, що зареєстрував документ про заборону підвищення цін на комунальні послуги, зокрема на “блакитне паливо”. Він настійно просить винести документ на розгляд, а у разі ігнорування вимог, його партія не буде голосувати за проекти та інші рішення, які приймають в Раді.

Варто відзначити, що Ляшко, звертаючись до нардепів, підкреслив, що високі ціни на тарифи – це грабіж населення. У жителів нашої країни немає коштів на повноцінне життя. Труд українців не цінується в державі, адже заробітні плати залишають бажати кращого, а з новими тарифами на газ наше населення стане самим жебраком.

На його думку, уряд повинен допомогти своїм громадянам і не бути такими безсердечними до свого народу.

Народний депутат вважає, що його антикризовий план допоможе підняти економіку в нашій державі та зробити життя набагато кращім, без грабіжництва та корупції. Перший крок на шляху до порядку в країні – це врегулювання цін в Україні.

Нагадаємо, що вчора, 6 листопада, з аналогічною вимогою виступила глава фракції “Батьківщина”, Юлія Тимошенко. В цілому, дане рішення не підтримують лише в партії “БПП”.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*