Тернопільщина обмежує російськомовний контент в регіоні

informator.news

В ході сесії обласної ради Тернопільської області місцеві народні обранці проголосували за введення обмежувальних заходів на публічне використання культурного контенту будь-якого типу російською мовою. Постанова набуває чинності на всій території області.

У повідомленні на сайті західноукраїнського обласної ради, яке пояснює депутатське рішення, зазначається, що мовне обмеження дійсно до остаточного припинення окупації українських територій.

Крім введення цього обмеження, облрада Тернопільщини прийнла рішення відзначити дев’яностолітню річницю заснування Організації українських націоналістів в 2019 році, оголосивши його роком ОУН в регіоні.

Депутати також звернулися до українського МЗС та голови держави, звертаючи увагу адресантів на переслідування в сусідній Польщі українця Григорія Купріяновича. Регіональні депутати назвали історика і лідера люблінського спільноти українців одним з найактивніших фігур діаспори в Польщі.

Раніше мораторій на використання російськомовного культпродукта в публічній сфері був введений на Львівщині. Це рішення регіонального рівня викликало певну критику в Україні і на Заході.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*