В Ізраїлі виповнилось пророцтво, що свідчить про наближення Кінця Світу

xn--24-6kchq2abwi5bc.xn--p1ai

Ще одно пророцтво, про яке було згадано у Біблії як про передвісника кінця світу, збулось. Зі Стіни Плачу в Єрусалимі виповзла змія, яка спробувала схопити голуба. Те, що змія виповзе зі Стіни Плачу, було третім пророцтвом наближення Апокаліпсису. Два попередні пророцтва, описані у Біблії, стались напередодні.

Так, кілька місяців тому в Італії народилась червона телиця, народження якої як передвісник наближення Кінця Світу було описано у священному писанні – Торі.

Друге пророцтво було описано у Книзі пророка Єзекіїля, де згадувалась поява життя у мертвих водах напередодні Кінця Світу.А нещодавно фотограф Ноам Бедеін сфотографував рибу, яка з’явилась у Мертвому Морі.

Тож не дивно, що поява змії так сильно налякала людей. Тим більше, що голуб та змія мають символічне значення у християнстві. Птах вважається символом Миру, у той час як змія може символізує саме Зло. Тож очевидці вважають таким символ недобрим, та навіть пов’язують пророцтво із наближенням війни.

Проте не обійшлось і без тих, хто не ставиться до цього серйозно. Скептики стверджують, що боротьба змії та голуба – звичайно річ у природі, де тварини борються за виживання та добувають собі їжу. Заспокоюють вірян і раввіни, які стверджують, що Змій був символом зла в раю, проте на землі він скоріше є символом відродження чистоти й святості. Проте, попри це – підкреслили, що змія з’явилась саме на жіночій половині Стіни Плачу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*