У Києві застрайкували перевізники

Fakty.com.ua

Біля будівлі Мінінфраструктури водії українських компаній-перевізників влаштували акцію протесту. Приблизно одна сотня пасажирських мікроавтобусів розташувалася на під’їзді до Повітрофлотського мосту.

Водії, що страйкують, запланували стоянку на цьому місці протягом півтори години, після чого вони планують приєднатися до власників транспортних засобів, які мають автомобільні номери країн ЄС. Ті, у свою чергу, масово зібралися під будівлею парламенту.

Учасники протесту домагаються зниження акцизу на розмитнення транспортних засобів при ввезенні їх з-за кордону. Вони очікують прийняття законопроектів під номерами 8488 та 8487 та стверджують, що не бажають української столиці транспортного колапсу через власні дії. Однак в разі небажання влади йти назустріч, протестуючі мають намір перекрити центральні столичні магістралі.

Раніше нардеп ВР Ніна Южаніна при розгляді законопроектів, покликаних знизити ставку при розмитненні товарів, що ввозяться з-за кордону і розв’язують питання з «єврономерами», внесла ряд своїх пропозицій. Депутатські ініціативи знайшли підтримку в парламентському Комітеті з питань податкової та митної політики.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*