В Україні почав діяти Закон про електронний підпис

Pravoedelo.com.ua

В цю середу на території всієї держави почав діяти новий Закон, який передбачає експлуатацію мобільного телефону для процесу ідентифікації громадян. Голова Мін’юсту Петренко зазначив, що дані нововведення сприяють зростанню чисельності держпослуг, якими може скористатися кожен громадянин країни, при цьому, не покидаючи свого житла.

У відомстві підкреслили, що основною перевагою нововведення є те, що можна зафіксувати гранично точний час підпису того чи іншого документа в електронному форматі. Такі дії також виступають й в якості захисту бізнесу, оскільки гарантують достовірність та дійсність договорів, що укладаються за допомогою електронних засобів. Крім цього, міністр зазначив, що з впровадженням даного методу українські громадяни та представники бізнес-структур зможуть скористатися публічними послугами й в країнах ЄС.

Петренко підкреслив, що ідентифікація особистості відбуватиметься за допомогою мобільного телефону. У зв’язку з цим, в країні активно почнуть користуватися послугою сервісу MobileID, основу якого, складатимуть положення українського законодавства. Для того, щоб громадяни змогли користуватися цією послугою, їм необхідно звернутися до мобільного оператора з паспортом та ІПН. Після цього, українцям слід придбати сім-карту нового покоління, яка буде містити в собі індивідуальну цифровий підпис.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*