Завод українського оборонного комплексу, а деталі з РФ

Boristv.wordpress.com

Проект «Марлін», посилаючись на судові матеріали у відкритому доступі, повідомив про виявлення Службою безпеки «схеми», налагодженої групою осіб з Ізюмського приладобудівного заводу. Менеджмент підприємства, який входить до складу концерну «Укроборонпром», викритий у закупівлі електронно-оптичних перетворювачів російського виробництва.

Вакуумні фотоелектронні прилади поставлялися через організацію, яка не пройшла реєстрацію як об’єкт для міждержавних поставок товарів подвійного або військового призначення. Прилади й супутня документація були вилучені в ході проведення обшуків на Ізюмському заводі.

Як встановили слідчі, керівники заводу провели закупівлю комплектуючих для ПНВ, необхідних для деяких зразків військової техніки. Електроніка надходила з РФ під виглядом товарів цивільного значення, з використанням фірми «Сімметрон-Україна».

У своїй останній на поточний момент постанові суд прийняв рішення не заарештовувати електронно-оптичні перетворювачі та документи до них.

У Службі безпеки на запит «Марліна» відповіли, що досудове розслідування триває. У разі збору доказів стороною обвинувачення за статтею 333 КК України, винним особам загрожує обмеження волі на строк до трьох років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*