«Нацкорпус»: необхідно створити Міністерство ветеранів АТО

Newsland.com

Під стінами будівлі Кабінету міністрів в Києві зібралися волонтери, учасники бойових дій на Сході та більше сотні активістів «Національного корпусу».

Учасники акції вимагали від Уряду створити новий державний орган, який би займався проблемами та справами учасників АТО та ООС.

Активісти мітингували на вулиці Грушевського, розмістившись на її пішохідній частині. До акції приєдналися члени організації «Єдиний союз патріотів України». Через мітинг на місті подій були розгорнуті підрозділи Нацполіції та Національної гвардії.

Учасники демонстрації вимагають від міністрів затвердити закладання у держбюджет-2019 коштів на Міністерство по справах ветеранів, створення якого прагнуть мітингарі.

Нагадуємо, що раніше на Погоджувальній раді віце-спікер ВР Ірина Геращенко у зверненні до голів фракцій наполягала на створенні відповідного держоргану. Вона підкреслила, що це питання потребує уваги саме у передвиборчий період, коли з’явилися спекуляції на тему закінчення конфлікту на Донбасі. На думку Геращенко, нове міністерство зможе розв’язувати питання та проблеми учасників бойових дій комплексно, у тому числі надаючи психологічну реабілітацію тим з них, кому це необхідно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*