У столиці демонтують стелу Небесної Сотні

Golos.ua

Інформвидання «Укрінформ» інформує, що керівник Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні Ігор Пошивайло повідомив про демонтаж меморіалу на одній з центральних вулиць столиці співробітниками комунальних служб.

Він пояснив, що ці дії необхідні для того, щоб співробітники правоохоронних структур змогли здійснити експерименти у рамках слідства. Він також зазначив, що робітники комунальних структур на деякий час перенесли стели із фотографіями героїв до каплиці, що знаходиться поблизу. Водночас, хрест, який встановлено поруч із меморіалом, працівники «Київблагоустрою» не чіпають.

Пошивайло підкреслив, що експеримент буде проводитися з метою з’ясувати, з якого місця були розстріляні люди під час демонстрації у лютому 2014 року. Після того, як правоохоронці закінчать працювати на місці подій, стелу повинні повернути.

Необхідно також зазначити, що до цього голова управління спеціальних розслідувань ГПУ Горбатюк інформував, що слідчі експерименти не повинні тривати більш шістнадцять діб.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*