«Нафтогаз України» подав до суду на Кабмін України

Ideologs.com

Інформвидання «Українські Новини» інформує, що вітчизняна компанія «Нафтогаз» звернулася до столичного господарського суду з позовом до Кабміну. Відзначимо, що компанія звернулася в суд з проханням зобов’язати український уряд виплатити «Нафтогазу» компенсацію, сума якої перевищує шість з половиною мільярдів гривень.

Повідомляється, що причиною позову стала відсутність хоч якихось дій з боку українського уряду для того, щоб виявити джерела фінансування та порядок визначення компенсації, яка була надана ринковим суб’єктам. Тим самим Кабмін завдав досить великий матеріальний збиток.

Водночас, столичний суд прийняв рішення розглянути дане клопотання та відкрити кримінальний процес.

Нагадаємо, що в середині минулого місяця уряд прийняв рішення про зміну цінової політики на газ для жителів країни. Ціни були підвищені на двадцять три з половиною відсотки. Такі заходи були прийняті для того, що Міжнародний валютний фонд надав державі черговий грошовий переказ. Тепер жителі країни змушені платити понад вісім з половиною тисяч гривень за тисячу кубометрів газу. Підкреслимо, що раніше його ціна становила близько семи тисяч гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*