Україна та ФРН підписали угоду про соціальне страхування

Gorod.lv

В цю середу представник дипломатичного відомства ФРН Ернст Райхель та голова Мінсоцполітики Андрій Рева підписали договір про соціальне забезпечення, згідно з яким, координується соціальний захист державного пенсійного страхування та страхувань стосовно нещасних випадків. Дана угода спрямована на те, щоб вказані види страхувань були оформлені лише в одній країні, тим самим передбачається протидія страхуванню у двох країнах одночасно.

Зазначається, що працівники та їх керівництво повинні діяти відповідно до законів тієї країни де вони фактично працюють. Якщо ж працівники вирішили працювати в іншій країні тимчасово, то соціальне страхування забезпечується їм у тій державі, де вони працювали до цього. Необхідно підкреслити, що дана угода однакова вигідна як для української сторони, так й для німецької, оскільки створює можливості для полегшення інвестування, а також для створення нових робочих місць.

Водночас, згідно з підписаним документом, передбачається необмежений переказ пенсійних виплат до держави, яка є другою стороною угоди. Також повідомляється, що громадянин може претендувати на пенсійні виплати в іншій країні. У цьому випадку порівнюється трудовий стаж громадянина в обох країнах.

Що ж стосується страхувань по причині нещасних випадків, то тут угода передбачає необмежені виплати в іншій країні, яка є другою стороною угоди. В цілому, така угода відповідає принципам Євросоюзу. Водночас, для того, щоб вона змогла почати діяти необхідно, щоб її підписали члени парламенту обох держав.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*