Харківський Голодомор: як це було

geocaching.su

Прес-служба Харківської ОДА повідомила, посилаючись на заступника голови обласної адміністрації, про заплановані заходи, присвячені пам’яті жертв Голодомору в цьому регіоні.

До 85-ї річниці трагічних подій на території тодішньої УРСР в Харкові буде презентована книга, присвячена загиблим в той історичний період. У першій частині видання будуть перераховуватися імена 34 з половиною тисяч жертв Голодомору на Харківщині. Друга частина продемонструє документи тих років, а в третій розміщені ілюстрації.

Це друга книга з історичної серії, присвяченій наслідкам Голодомору в Харківській області. Її презентація очікується 24 листопада. Ігор Шуйський, один з редакторів дослідницької праці «Реабілітовані історією», заявив, що в планах є підготовка до виходу в друк третьої книги.

Також в Харкові біля Меморіалу жертвам Голодомору планується відкрити музей, присвячений цій трагедії. Відкриття відбудеться 24 листопада, після церемонії покладання квітів. Як повідомив керівник Управління культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації, в музеї харків’яни та гості міста побачать документи й особисті речі жертв, які були зібрані по всьому регіону.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*