Рабинович: французи в шоці від «свободи слова» в Україні

Politeka.net

В ефірі українського телеканалу NewsOne опозиційний політик, нардеп ВР Вадим Рабинович розповів про своє спілкування з французькими колегами.

Рабинович зазначив, що парламентарії Франції перебувають «в шоці» від подій, що відбуваються в Україні. За його словами, сенаторам була розкрита статистика, в тому числі по нападам на журналістів в Україні.

Політик додав, що представники верхньої палати французького парламенту пообіцяли йому здійснювати моніторинг ситуації в Україні, а також інформувати про те, що відбувається в нашій країні, французькому уряду та загальноєвропейським структурами.

Опозиціонер зазначив, що якщо ситуація в Україні буде розвиватися в тому ж напрямку, то діючи українські можновладці можуть отримати персональні санкції на власну адресу.

Нардеп заявив також, що не збирався ставати душителем свободи слова, розповідаючи французьким парламентаріям з Сенату про українську демократію і відсутність проблем з нею.

Нагадаємо, що в Сенаті, верхній палаті французького парламенту, були проведені слухання щодо ситуації зі свободою слова. На заході були присутні й українські представники, в тому числі Вадим Рабинович та генпродюсери двох українських телеканалів, NewsOne та «112 Україна».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*