Міграція в США: введені нові заходи

Emigrant.guru

Як повідомляє американське видання The Hill, в п’ятницю від Білого дому очікують зміни у порядку надання притулку мігрантам в США. У п’ятницю чинний лідер північноамериканської держави Дональд Трамп повинен підписати указ про введення тимчасових заходів в цій сфері.

Відповідно до змін, притулок буде надаватися мігрантам, які подали прохання про його надання в Сполучених Штатах виключно в пунктах свого в’їзду в цю країну.

Уточнюючи про тимчасовість цієї міри, джерела The Hill в Президентській Адміністрації не змогли назвати тривалість її дії.

Зміни були анонсовані Трампом під час виступу перед журналістами в Білому Домі. Він пояснив, що іноземні резиденти більше не будуть відвідувати Сполучені Штати незаконним шляхом, подаючи прохання про надання притулку без належних на то підстав.

Нагадаємо, що відповідно до поточного американського законодавства, будь-який іммігрант в Сполучених Штатах, незалежно від місця та способу в’їзду в цю країну, має право подати прохання про надання йому притулку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*