Суд: на табір ромів у Києві “С 14” не нападав

pravda.com

Лідера ультраправої націоналістичної організації С14 більше не підозрюють у нападі на імпровізований циганський табір на Лисій горі в парковій зоні нашої столиці. Таке рішення було затверджено вчора. Про це поінформував адвокат підозрюваного, Віктор Мороз. Він запевняє, що їх клопотання було задоволене судом, тож повідомлення про підозру було скасовано.

Однак, Київська прокуратура вже подала відповідну апеляцію, бо там абсолютно не згодні з таким рішенням, так що засідання з цього питання збираються провести вже 11 листопада. Прес-секретар від прокуратури, Надія Максимець, запевняє, що підозра вручалася Сергію з повним дотриманням законодавчих норм.

Варто нагадати, що в квітні місяці націоналісти влаштували масштабні погроми й підпали, а фото цієї події розмістив в соцмережах сам Сергій. Людей вигнали з тимчасового житла, яке було споруджено в парку, а намети були спалені. Поліцейські завітали з обшуком на квартиру до Мазура, що знаходиться в Броварах, тільки 10-го липня — тобто через два з половиною місяці після скоєння злочину. Підозру ж було вручено ще пізніше.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*