Андрій Парубій: ГТС України може використовуватися спільно з США

Atn.ua

Парламентський спікер Андрій Парубій в ході конференції під назвою «Уроки гібридного десятиліття» розповів про загрозу європейським країнам з боку проекту магістрального газопроводу з РФ до ФРН.

Парубій пояснив аудиторії, що законодавці, міністри та безпосередньо голова держави неодноразово застерігали європейські країни від участі в створенні другого «Північного потоку». Позицію Києва голова парламенту пояснив обізнаністю України про російську манеру використання «батога» енергетики для корупції та впливу на політиків.

Також в ході виступу на конференції політик запропонував заручитися допомогою американців в справі захисту української газотранспортної системи від недружніх дій Москви. На його думку, ГТС може використовуватися спільно зі Сполученими Штатами, тим самим перешкоджаючи намірам РФ взяти її під контроль.

Раніше в ході офіційного візиту до Києва федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель роз’яснила різницю в поглядах на «СП-2» між Києвом та Берліном. Німецький прем’єр заявила, що Німеччина не буде відмовлятися від участі в цьому проекті, проте для Києва буде збережена власна транзитна роль.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*