В ЄС створили спільну європейську армію

pravdoryb.info

Інформвидання «Reuters» інформує, що представник французького оборонного відомства виступив з заявою про те, що сьомого листопада представники дев’яти держав-членів Європейського Союзу заснували Коаліцію збройних сил Європи. Серед учасників коаліції Бельгія, Британія, ФРН, Нідерланди, Португалія, Естонія, Данія та Іспанія.

Представники цих держав підтримали пропозицію Франції про створення військового об’єднання. В рамках даного союзу всі його члени повинні брати активну участь у процесі планування, а також аналізувати нові військові та гуманітарні кризи. Після чого, передбачається, що держави можуть розглядати вибір військових засобів, щоб протистояти даним загрозам.

Зараз існує дуже велика кількість загроз, які носять як геополітичний, так й кліматичний характер. У зв’язку з цим, Європейський Союз має намір показати, що європейські країни можуть та готові протистояти наявним викликам. Водночас, французький голова Макрон вважає, що метою нової армії Європи має стати зниження залежності від Сполучених Штатів.

Необхідно також нагадати, що до цього, в Європейському парламенті було прийнято рішення надати підтримку резолюції, яка передбачає посилення централізації ЄС, а також заснування посади міністра фінансів та створення об’єднаної армії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*