Чоловік заступника голови “українського ФБР”: мене вирішили зганьбити

Returntonow.net

Заступник голови департаменту захисту економіки української Нацполіціїї Олександр Варченко висловив свої коментарі щодо звинувачень у сексуальних домаганнях та погрозах до студентки. Зазначимо, що раніше Наталія Бурейко оприлюднила фрагмент листування зі співробітником МВС, в якій він домагається до дівчини, а також погрожує їй.

Дівчина розповіла, що познайомилася з Варченком у соціальній мережі «Tinder». Після того, як вона відмовилася вступати з ним у сексуальний контакт, тоді він почав погрожувати дівчині, що вона повторить долю української активістки Катерини Гандзюк. Після погроз, Варченко надіслав дівчині курячі лапи, запаковані в красиву коробку.

Користувачі соціальних мереж по-різному ставляться до даної події. Деякі з них дійсно вірять інформації, що співробітник Міністерства внутрішніх справ дійсно чіплявся до дівчини та погрожував їй. Водночас, інші користувачі згадують, що сам співробітник МВС перебуває у шлюбі з першим заступником керівника Держбюро розслідувань Ольгою Варченко.

Одночасно з цим, сам Олександр Варченко наполягає, що він з сім’єю стали жертвою масштабної інформаційної атаки. Він зазначив, що не спілкувався з Наталією Бурейко, однак він припускає, що хакери змогли створити фейковий профіль з його ім’ям та використовувати його фото. На думку Варченка, саме з цього профілю й велося листування зі студенткою. Саму атаку Варченко пов’язує з професійною діяльністю своєї дружини. Крім цього, він вже звернувся із заявою в правоохоронні структури та зазначив, що готовий дати повні свідчення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*