Жертву погроз Пашинського звільнено з держслужби

Realist.online

Тетяна Блистив, функціонер парламентського Комітету з питань нацбезпеки і оборони, позбулася своєї посади з формулюванням «порушення присяги державного службовця». Про її звільнення повідомив комітетський секретар Іван Винник. Нардеп пояснив, що наказ був підписаний першим числом поточного місяця в зв’язку з проведенням дисциплінарного розслідування. Рішення приймалося керівником парламентського апарату Петром Бондарем.

Блистив стала відома в мас-медіа через своєї заяви про погрози, які надійшли з боку голови Комітету ВР Сергія Пашинського, якого називають особою, наближеною до чинного Президента України.

Блистив в своїй резонансній заяві цитувала Пашинського, який «радив» їй побоюватися за себе та рідних у зв’язку з наявністю у нього пройшли «спеціально навчених» осіб.

Причина конфлікту між Блистів та її керівником по комітету невідома. Екс-чиновниця очікує перевірки її інформації про причетність Пашинського до порушень Закону, які інкримінуються Олександру Шепелеву, колишньому депутатові ВР.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*