Що ж сталося з мінометами «Молот»

Qha.com.ua

У заяві військпрокуратури Центрального регіону повідомляється, що слідчі відпрацьовують версію подвійного заряджання мінометів «Молот» як головну, розслідуючи інциденти поточного року за участю цієї зброї.

Версія, яка вказує на закупівлю неякісних «Молотів» як основної причини інцидентів, не підтверджується слідчими, підкреслили в прес-службі відомства.

Одними з головних причин розривів знарядь навісного вогню «Молот» залишаються порушення порядку проведення стрільб та подвійне заряджання. Була проведена судова експертиза в комплексі, з перевіркою стану мінометів, їх відповідності заявленим виробником характеристикам та безпеки використання в бойових умовах.

Нагадаємо, що у зв’язку з Президентським Указом у ЗСУ діє заборона на застосування «Молотів», поки триває слідство для розслідування обставин, пов’язаних з мінометом. У липні поточного року на полігоні в Рівненщині розрив ствола «Молота» привів до загибелі чотирьох службовців Збройних сил України, ще вісім людей отримали поранення різного ступеня тяжкості. Пізніше у вересні розрив «Молота» привів до поранення трьох військовослужбовців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*