Чистої води не існує

фото: akwaservice.ru

Як казали римляни – істина у вині, здоров’я у воді. Із цим складно не погодитися. Ще зі шкільної програми всім відомо, що людина на 80% складається із рідини. Логічно буде, якщо ми скажемо, що самопочуття людини залежить не лише від якості, але й від кількості та періодичності її споживання.

Однією з причин ожиріння, сухості шкіри і передчасних зморшок, проблем шлунку є зневоднення. За реорганізацію рідини  в організмі відповідають нирки, а жирів – печінка. Тож, як людині стане не вистачати води, печінка починає допомагати ниркам, «забуваючи» про головню функцію. Людина гладшає.

Випита перед прийомом їжі склянка води сприятиме схудненню. Вода також допомагає фільтрувати організм від бактерій та вірусів, вона допомагає шлунку у процесі травлення. Підраховано, що на день людині необхідно 30 мл. води на один кілограм її ваги.  Найважливіший прийом води, як стверджують дієтологи, є ранковий.

Питання якості питної води в Україні завжди стояло гостро. З кожним роком ситуація стає проблематичнішою, проте жодним чином не вирішується. Практично всі поверхневі джерела водопостачання України катастрофічно забруднені, а очисні споруди та технології для очищення води вже багато років не модернізуються, і відповідно не справляються зі своїми функціями.

Переважна більшість українців п’є воду з головної водної артерії України – Дніпра. Там великі промислові центри, десятки тисяч підприємств промислового і сільськогосподарського напрямку, атомні електростанції. Всі ці потужності скидають до Дніпра виробничі залишки: промислові та фармацевтичні відходи, шкідливі бактерії і мікроорганізми.

Також в річку потрапляють господарсько-побутові відходи: залишки миючого засобу і прального порошку, тобто, вся побутова хімія, яку кожен з нас використовує. Весь цей мотлох разом зі стічними водами потрапляє в поверхневі водойми, а через низьку якість їх очищення і заржавілих труб, вода з-під наших кранів тече такого дивного кольору, запаху і смаку.

Згідно з висновками британських і американських вчених, чистої води з-під крана не існує, тому пити її «сирою» не варто. Як би не намагалися переконати нас українські водоканали, що наша вода повністю відповідає європейським стандартам, очевидним залишається єдине: її не збагачують киснем, не фільтрують піском, не обробляють озоном, а очищають звичайним хлором. Якщо б система очищення і була на високому рівні, то через ті застаріли труби, по яких вода надходить у наші будинки, ця перевага повністю нівелювалася б. Якщо ви все ж вирішили вживати воду з-під крана, то не забувайте її ретельно очищати.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*