Туристи стали рідше відвідувати Україну

Bigkiev.com.ua

Чисельність іноземних гостей, які відвідують нашу країну, скоротилася за перше півріччя на 1,7 відсотка в порівнянні з першими шістьма місяцями минулого року, їх кількість становить 6 мільйонів 220 тисяч чоловік. Такі дані привели в Мінекономрозвитку.

Україну стали рідше відвідувати жителі прикордонних держав: угорці (майже на 27 відсотків менше, ніж у першому півріччі 2017 року), громадяни Румунії (11,4 відсотка) та Словаччини (10,1 відсотка).

За перший квартал 2018 року кількість іноземних візитерів в порівнянні з торішнім першим кварталом скоротилася на 3,2 відсотка і склала всього 2 мільйони 550 тисяч осіб. Другий квартал 2018 року показав скорочення відставання на 0,6 відсотка у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

У першому півріччі-2018 в порівнянні з першими шістьма місяцями минулого року зріс приплив туристів з країн, які не є сусідами України: Іспанії, Сполученого Королівства, Ізраїлю, Литви та Турецької Республіки.

Також зросла кількість туристів з Чеської Республіки, Італії, ФРН, Сполучених Штатів та Франції.

У 2017 році кількість іноземних туристів зросла до 14 мільйонів 420 тисяч осіб (6 відсотків) у порівнянні з позаминулим роком.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*