У найближчі п’ять років Україна стане постачальником газу

Dnl.dn.ua

Прем’єр опозиційного уряду сьомого листопада в рамках робочої зустрічі приїхав у Полтавську область. В ході візиту, Колесніков завітав до Мачухської установки газу. Він підкреслив, що майже півстоліття тому наша держава могла здобути таку кількість газу, яка перевищує сьогоднішню в три рази, а саме шістдесят мільярдів кубометрів. Саме цей газ транспортували по всій газопровідній системі у радянські часи. Нині, держава може здобути лише двадцять мільйонів газу.

Проте, на думку прем’єра опозиції, якщо кожного року збільшувати видобуток газу щонайменше на двадцять відсотків, то вже до 2023 року держава зможе не лише владнати свої проблеми з газом, а й стати одним із постачальників. Проте, щоб досягти цієї мети держава повинна надати інвесторам гарантії, таким надійніше вони будуть, тим швидше країна зможе досягти енергетичної незалежності.

Колесніков заявив, що інвестори потребують гарантій своїх прав, крім цього, державі ще необхідно створити усі умови, щоб ті, хто добуває газ, змогли вкладатись в нові свердловини. У зв’язку з цим, потрібно провести аукціон на ліцензії, при цьому, його потрібно провести в обмежені строки. Це повинно стати основною метою нашої влади.

Колесніков також підкреслив, що зараз наша держава лідирує у Європі в кількості споживання електрики, проте займає останні позиції по рівню ВВП. У зв’язку з цим в державі потрібно модернізувати житловий фонд, що давно вже зробили інші країни СРСР.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*