У МОЗ розповіли, чи варто щодня вживати молочку

infoindustria.com.ua

В. о. голови Міністерства охороно здоров’я Уляна Супрун у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук інформує, що молоко необхідно вживати, однак його не можна ставити в основу свого раціону харчування. Вона також зазначила, що, якщо виникає відчуття дискомфорту після вживання молока, то це є сигналом для звернення до лікаря.

Супрун зазначає, що сьогодні існує безліч думок або висловлювань про те чи корисні такі продукти для людини та чи можуть вони бути прийняті його організмом. Вона підкреслює, що в молоці міститься цукор, а для того щоб його розщепити організм потребує лактози. Людський організм часто не стикається з проблемами при засвоєнні розщепленого цукру, проте цукор не завжди розщеплюється та засвоюється. Таке явище виникає при індивідуальній нестерпності лактози людиною. Сама ж вироблення ферменту відбувається у людей ще в ранньому дитинстві, проте з часом активність її вироблення падає.

На сьогодні, кожна людина по-різному сприймає молочні продукти. Однак близько сімдесяти п’яти відсотків дорослих громадян погано засвоюють лактозу. Супрун також розповіла про дослідження, які проводилися в Сполучених Штатах. Американські вчені з’ясували, що, якщо щодня вживати близько чашки молока, то лактозна недостатність буде зведена до мінімуму. Одночасно з цим, громадянам, які добре засвоюю лактозу все одно не варто зловживати молочними продуктами, особливо, якщо вони мають великий відсоток жирності.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*