Омелян: Україна повинна пересідати на електрокари

Zerkalo.mk.ua

Коментуючи проблематику автомобільних номерів європейської країни реєстрації, які використовуються громадянами України, голова Мінінфраструктури Володимир Омелян закликав розв’язувати це питання тільки в стінах українського парламенту. Відповідну заяву міністр зробив після засідання уряду.

Він нагадав, що зараз в обговоренні є кілька варіантів розв’язання питання «єврономерів», але вибір будь-якого варіанта буде проведений виключно народними депутатами. Омелян заявив, що очікує парламентського голосування з цього питання «з нетерпінням». Всі державні органи готові до виконання прийнятих у ВР рішень, підкреслив міністр.

Омелян також додав, що Мінінфраструктури в рамках своєї концепції готується закликати співвітчизників пересідати на електромобілі. Він назвав цей тип транспорту менш дорогим та більш екологічним.

Нагадаємо, що 7 листопада власники транспортних засобів з номерами європейської країни реєстрації (т.зв. «євробляхи») провели протест під стінами парламенту. Понад сотні автовласників заблокували урядові портали, вимагаючи змін в правилах розмитнення машин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*