Нові «герої» української ідеології

mariupolnews.com.ua

У столичній гімназії №315 активісти з «патріотичної» організації під назвою Ukrainian Military Honor провели для дітей незвичайний факультатив. Йшлося про подвиги бійців за часів Другої світової війни. А героями цього уроку стали члени німецької дивізії «СС Галичина» — саме ці люди подавали дітям, як приклад військової доблесті.

Взагалі, організація Ukrainian Military Honor, вже близько року веде сторінку в соціальних мережах, прославляючи есесівців, які, бувши, на жаль, нашими земляками за походженням, надходили на службу в каральні підрозділи нацистської Німеччини. Однак адміністрація соціальної мережі, схоже, не збирається банити цих молодих людей.

Мабуть, в суспільстві вже діє певне лобі, яке працює на те, щоб вихваляти та обілляти солдатів СС, замість справжніх Героїв нашої країни. Новими “героями” є саме ті люди, які допомагали окупанту боротися з мирним населенням: це і шуцманшафті, і допоміжна поліція, і дивізії СС. Даний тренд для загальноосвітніх установ є якимось нововведенням, яке, на думку тих, хто це просуває, мабуть, повинне тепер увійти в моду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*