Чоловік спалив свій Ленд Ровер через новий закон

1plus1.ua

Голова спільноти “АвтоЄвроСила” Олег Ярошевич, який обіцяв знищити свій автомобіль, якщо народними обранцями не буде схвалено законопроект про дешеве розмитнення “залізних друзів” на єврономерах, виконав свою обіцянку. Вчора на акаунті спільноти у соціальній мережі чоловік виклав відеозапис, на якому засвідчив спалення свого Ленд Ровер.

Під відео він опублікував допис про те, що не дасть представникам влади знущатись зі звичайних українців та відібрати в них останнє. Також він зазначив, що обіцяв спалити своє авто свідомо, і виконує свою обіцянку через те, що депутати так і не виконали вимоги українців. Для більшості українських автовласників витратити 1500€ за придбання права користування автомобілем – непомірно.

“Дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами”, – зазначив лідер громадської організації.

Протести власників «євроблях» тривають вже довше за півроку. У громадській організації мають за мету спростування великих податків на перереєстрацію автівок, придбаних за межами країни.

Так, відповідно до закону щодо ввезення легкових автомобілів резидентами передбачається можливість ввезення авто для особистого користування на строк не більше 30 днів. У разі знаходження авто довше за визначений термін, потрібно оформлювати обов’язкову реєстрацію, вартість якої для недорогого авто віком у 10 років становить 1000-1500€. Також закон передбачає збільшення вартості податку на розмитнення залежно від типу двигуна, дати виробництва авто, користування Євро-5 та ін. У разі відсутності реєстрації, власників “євроблях” будуть штрафувати.

8 листопада депутати ВРУ схвалили закон, який надає право на пільгове розмитнення авто у перші 90 днів користування зі знижкою у 50%. Проте, як стверджують представники організації, такий закон не змінить загальної вартості витрат на перереєстрацію авто, адже власник автомобіля на єврономерах матиме все одно сплатити ПДВ у розмірі 20% від вартості авто відповідно до реєстру митної служби. Так, розмитнення авто вартістю у 1000€ буде коштувати щонайменше 1500€.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*