У Дніпрі запустили пілотний поліцейський проект

Patrol.police.gov.ua

Новий проект «Поліцейський офіцер громади» запускається Нацполіцією в місті Дніпро. Заступник керівника Нацполіціі Олександр Фацевич представив цей проект на зустрічі з іноземною делегацією, яка пройшла в четвер. З новою ініціативою ознайомилися один зі співробітників американського посольства Марі Курт — радник голови відділу з питань правоохоронної діяльності, а також Джон Монтаньє, регіональний голова відділу ICITAP в Україні.

Проект «Поліцейський офіцер громади» покликаний посилити взаємодію дільничного поліцейського з ОТГ, та зорієнтувати діяльність співробітника МВС на задоволення її потреб.

Джон Монтаньє, коментуючи проект, зазначив, що важливим аспектом залишається кадрове питання, адже учасники повинні мати відповідні навички.

Керівник Нацполіціі Сергій Князєв заявив, що «Поліцейський офіцер громади» необхідний у першу чергу громадянам, які проживають в населених пунктах з невеликою кількістю населення. Головною метою проекту Князєв назвав принципові зміни в роботі поліцейського дільничного — тепер поліцейський повинен буде готовий до надання допомоги на ввіреній йому ділянці в будь-який час.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*