Заходу вигідно постачати летальну зброю Києву

ua.news

Інформвидання «РИА Новости» інформує, що екс-посол Сполучених Штатів в Україні Джон Хербст у ході засідання одного з парламентських комітетів Канади заявив, що продаж летальної зброї Україні вигідний не тільки українській владі, але й державам Заходу. Він відзначив, що мова йде про постачання ракет не тільки класу «земля – земля», а й класу «земля – море».

Він зазначив, що наявність таких ракет у Києва значно вплине на проведення десантних операцій Російської Федерації. Колишній посол також підкреслив, що ситуація в акваторії Азовського моря загострилася через дії російської влади. У зв’язку з цим, він упевнений, що київська влада потребує допомоги «сверхджавелін».

Необхідно відзначити, що Російська Федерація кілька разів намагалася переконати Захід у тому, що не можна надавати летальну зброю Києву. Водночас, постійний представник РФ при ОБСЄ Лукашевич зазначив, що зараз ЗСУ продовжує поповнювати свій резерв американським озброєнням.

Лукашевич заявив, що тільки в кінці літа Сполучені Штати поставили Києву велику партію летальної зброї, а також боєприпаси. Одночасно з цим, український голова підкреслював, що ЗСУ повинні бути готові до будь-якого розвитку дій на південному сході країни. Одним зі сценаріїв може бути придушення конфлікту силовими методами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*