Ціни на бензин в Україні можуть підвищитися через санкції

Ex-press.by

Російські експерти та політологи заговорили про нові обмеження для України. На цей раз йдеться про припинення постачання палива в нашу країну.

В ході численних російських телепередач також робляться гучні заяви та заклики, мовляв, щоб поставити на коліна Україну, треба перекрити постачання палива, а також приєднати Білорусію до економічної війни. Ця країна може перестати постачати солярку.

Як кажуть, для досягнення мети усі методи хороші. Однак слова поки що залишаються словами, але в разі, якщо РФ та Білорусь перейдуть від слів до справжніх дій, «бензинове голодування» нам точно зможуть забезпечити.

Вся проблема в тому, що саме з цих двох країн нам поставляються більше ніж 80% нафтопродуктів. Протягом декількох років з нашого боку вводилися санкції проти Росії, а ось російська сторона за 4 роки ніяких обмежень проти України не робила. У всякому разі, на офіційному рівні. І в тому випадку, якщо РФ почне «перекривати кисень», часи Україну чекають не найкращі. Можливо навіть гірше, ніж в 90 – е, тому що ціни на паливо підвищаться у два і більше разів.

Фактично, у вже теперішньому списку санкцій зазначені тільки декілька українських мереж автозаправок, і на заклики російських популістів продовжувати вводити обмеження, офіційна Москва поки що ніяк не реагує.

У свою чергу Кабінет міністрів України та РНБО повинні тверезо оцінювати ситуацію і продумати різні варіанти розвитку подій, щоб для України це не стало ефектом «дитячої несподіванки». Але, по факту, що депутати, що РНБО, поки що тільки чекають, що ж зробить Росія. А як відомо, сподіватися завжди потрібно тільки на краще, а ось готуватися до гіршого.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*