Генерали російського Генштабу можуть опинитися під санкціями

News2world.net

Впливове британське видання The Times повідомило про наміри Сполученого Королівства домогтися від держав-членів Європейського Союзу введення санкцій проти високопоставлених чинів Головного Управління Генштабу ВС РФ, яке раніше носило назву ГРУ (Головне розвідувальне управління).

Для введення санкцій проти керівництва військової розвідки Росії Лондон планує отримати підтримку Франції та ФРН. The Times зазначає, що керівникам дипвідомств буде достатньо кількох тижнів для заморозки банківських активів та введення обмежень в поїздках по відношенню до керівників російського розвідувального відомства.

Відомо також, що голова зовнішньополітичного відомства Британії Джеремі Хант минулого місяця обговорив перспективи цих санкцій з головами міністерств закордонних справ східноєвропейських держав.

Під санкції можуть потрапити близько шести чоловік, яких Лондон вважає причетними до замаху на колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його дочки.

Колишній співробітник ГРУ (який пізніше втік на Захід) Сергій Скрипаль та його дочка Юлія були знайдені в дуже тяжкому стані 4 березня нинішнього року в британському Солсбері та госпіталізовані. Розслідування британських правоохоронців призвело до звинувачень на адресу Росії, чиє керівництво, за твердженням Лондона, санкціонувало замах на екс-розвідника. Пізніше більш конкретні звинувачення у виконанні замаху були пред’явлені двом громадянам РФ, які свою провину та причетність до розвідки спростовують.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*