Порошенко: Єврокомісія допоможе у співпраці з МВФ

Ukraine.web2ua.com

Після проведення зустрічі з представником Єврокомісії Домбровскісом, голова України виступив із заявою, що ЄК має намір надавати допомогу київській владі у співпраці з МВФ. Президент підкреслив, що в ході зустрічі обговорювалося питання про надання макрофінансової допомоги державі, сума якої досягає п’ятисот мільйонів євро, а також питання про сприяння ЄК у співпраці України та Валютного фонду.

Нагадаємо, що в середині минулого місяця в МВФ оголосили про консенсус з українською владою та про чергове постачання грошових траншів у рамках нової програми кредитування. Курс програми триватиме чотирнадцять місяців, крім цього, вона почне діяти після того, як закінчиться термін розширеного фінансування, яке закінчується вже навесні наступного року.

Незадовго до цієї заяви голова українського уряду Гройсман виступив із заявою про вимушене зростання газових тарифів більш ніж на двадцять три відсотки. Прем’єр додав, що у влади просто не було виходу, оскільки в іншому випадку, МВФ припинив би співпрацю з державою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*