Летів у Шарм-ель-Шейх, а вийшов у Каїрі

svr.su

Користувачі авіакомпанії «JoinUP», які летіли з української столиці в Шарм-ель-Шейх через вимушену посадку опинилися в єгипетській столиці. Відзначається, що літаку довелося здійснити вимушену посадку, причиною цього стала бійка на борту лайнера.

Крім цього, даний інцидент призвів до того, що в столиці затримували ще низку рейсів, пасажирами яких також були українські громадяни. Сама подія трапилася восьмого листопада.

Представники авіакомпанії «JoinUP», яка наймала літаки для даного рейсу, зазначили, що про подію їм стало відомо від представників компанії «YanAir». Відзначається, що екстрена посадка відповідала авіаційним нормам.

Що ж стосується пасажирів, то їх поселили в готель та надали їжу. У готелі вони повинні були очікувати наступний літак. Водночас, в авіакомпанії зафіксовано дефіцит авіатехніки, а оскільки літак так й не повернувся до столиці, рейси зі Львова та Києва також затримали.

Через цей інциденту, українське зовнішньополітичне відомство оприлюднило рекомендації для всіх пасажирів авіарейсів, які не втрачають свою актуальність й нині.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*