Відставка керівника ГПУ – це трюкацтво, – Вілкул

Prosecutor-general of Ukraine Yuri Lutsenko attends a news conference in Kiev, Ukraine, May 30, 2016. REUTERS/Gleb Garanich

Нардеп від «Опоблоку» Олександр Вілкул прокоментував заяву Юрія Луценка про звільнення з посади голови Генпрокуратури. На думку парламентарія, озвучені наміри Луценка залишити пост є не більше, ніж політичним трюком.

Свою впевненість у такій оцінці дій і заяв Луценка «опоблоковець» обґрунтував тим, що парламентська більшість під час голосування залишить Генпрокурора на посаді.

Опозиціонер також нагадав, що низка резонансних злочинів останніх років залишається нерозслідуваною, навівши у приклад вбивства Олесі Бузини та Павла Шеремета.

Гучність скандалу навколо загибелі херсонської чиновниці та активістки Катерини Гандзюк Вілкул пояснив її співпрацею з міжнародними структурами, і через «високо» підняте питання українська влада змушена були виправдовуватися.

«Опоблоковець» додав, що на такий же крок Юрій Луценко пішов десять років тому, займаючи пост голови МВС при Президенті Віктору Ющенку.

Нагадаємо, що під час свого виступу перед парламентарями по справі нападу на Катерину Гандзюк, через яке вона згодом померла, Генпрокурор заявив про свій намір подати у відставку. Попереднє голосування в ВР показало, що 116 нардепів побажали залишити Луценка на посаді, тоді як «за» відставку Генерального прокурора проголосувало лише 38 парламентаріїв.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*