В Ер-Ріяді задумалися над розпуском ОПЕК

sigbanc.com

Один з саудівських дослідних центрів в даний час зайнятий прогнозуванням розпаду ОПЕК та впливом цієї ймовірної події на ринок нафти.

Глава дослідницького центру в Ер-Ріяді Адам Семінський заявив, що проведене його організацією дослідження не можна співвідносити з антикартельним законопроектом, який на сьогодні розробляється в Сполучених Штатах.

Семінський зазначив, що влада Саудівської Аравії висловлює розуміння того, що попит на видобуток в королівстві нафти не може тривати нескінченно довго.

Видання Wall Street Journal, яке опублікувало новину про дослідження в Саудівській Аравії, відзначило, що розпуск ОПЕК не стоїть на порядку денному. Однак автор в матеріалі американського видання сумнівається в виправданості дій картелю, тому, що Російська Федерація та Саудівська Аравія в тандемі зможуть мати значний вплив на світовий ринок нафти.

Нагадаємо, що в США розробляється законопроект NOPEC, який наділяє американських суддів правом розглядати позови, що подаються на адресу членів ОПЕК з метою боротьби з монополією, а також проти держав, які стали учасниками картельної змови в нафтовій галузі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*