Гройсман: підсильте мої повноваження, і через три місяці в державі буде порядок

Unian.net

Інформагентство «Укрінформ» інформує, що голова українського уряду Гройсман звернувся із закликом до функціонерів ВРУ про необхідність занесення змін до тих, положень законодавства, які стосуються Кабміну. Він запропонував занести такі зміни, згідно з якими, передбачається розширення прав та повноважень прем’єр-міністра держави.

Прем’єр зазначив, що він повністю підтримує ідею наведення порядку в державі та заявив як голова уряду, що Кабміну замало наявних повноважень. Він підкреслив, що вказані зміни можуть бути тимчасовими. Водночас, Гройсман заявив, що він запропонує зміни до тих положень законодавства, які регулюють діяльність та повноваження Кабміну. Зокрема, дані зміни торкнуться лише повноважень голови уряду.

Прем’єр пообіцяв, що, якщо парламентарі схвалять ініціативу Гройсмана, то він зможе навести порядок в державі за три місяці. Що ж стосується питання про форму правління в державі, то це рішення має бути прийнято лише ВРУ. Саме парламентарі повинні вирішити чи буде Україна президентсько-парламентською або ж парламентсько-президентською республікою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*