Савченко залучить автозак для зустрічі з виборцями

Hyser.com.ua

Нардеп ВР Надія Савченко, яка в даний момент знаходиться у СІЗО через підозру у держзраді, планує передвиборну кампанію, наперекір своєму нинішньому становищу. Як розповіла її сестра та фактична помічниця Віра Савченко, парламентарій буде виїжджати в автозаці для ведення агітації перед електоратом. На виїзди до виборців депутат буде отримувати дозвіл керівництва СІЗО.

Віра Савченко, коментуючи плани своєї сестри, зазначила, що та вже давно виношує плани зайняти Президентський пост, і висловила сумнів, що владі вдасться їй перешкодити.

Вона також додала, що низка політиків пропонувала нардепу співпрацю, і звернула увагу на той факт, що всі, хто вносить грошову заставу при реєстрації в кандидати, отримують передвиборний імунітет та можливість спілкуватися з виборцями. Виходячи з відсутності обвинувального вироку у Надії Савченко, вона має право балотуватися, підкреслила її сестра.

Нагадаємо, що наступні Президентські вибори заплановані на березень майбутнього року. Про намір взяти участь у Президентських перегонах вже заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, лідер Соцпартії Ілля Кива та Юрій Дерев’янко — соратник політика Михайла Саакашвілі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*