Нардеп «Самопомочі» обурилася рішенням авіаперевізника

Dumskaya.net

Депутат від «Самопомочі» у Верховній Раді, голова парламентського підкомітету з питань туризму, курортів та рекреаційної діяльності Анна Романова висловила обурення діями екіпажу авіакомпанії YanAir через інцидент в небі.

Нагадаємо, що один з пілотів авіалайнера в ході здійснення польоту до Єгипту пригрозив ув’язненням пасажирам, які влаштували конфлікт зі стюардесою. Основною частиною пасажирів були громадяни України, які прямували на відпочинок по путівці туроператора JoinUp.

Літак зробив незаплановану посадку в столиці Єгипту замість наміченого Шарм-ель-Шейха, популярного близькосхідного курорту.

Романова у своєму записі на сторінці в Facebook заявила, що авіаперевізник «поплутав берега», та звинуватила екіпаж лайнера в нездатності вирішити конфліктну ситуацію дипломатичними методами. Нардеп зазначила, що літаки подібних компаній мають жаргонна назва «скотовозки» через перевезення пасажирів з країн «третього світу», і відповідного до них ставлення з боку екіпажів літаків.

За словами Романової, після посадки в Каїрі українських туристів лякали можливим тюремним ув’язненням, після чого привезли в Шарм-ель-Шейх, переплутавши готелі.

Нардеп додала, що на даний момент наших співвітчизників готуються відправляти назад в Україну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*