Рівненська бійка двох «маршрутників» обурила чиновника

for-ua.info

У місті Рівне сталася бійка двох водіїв маршрутних таксі, відеозапис якої поширився серед городян та в соціальних мережах. На поточний момент у запису вже кілька тисяч переглядів та сотні «репостів».

Віталій Миронюк, начальник Рівненського управління транспорту, обурився вчинком водіїв, які, бувши «двома дорослими чоловіками», влаштували бійку в той час, коли безліч людей в місті поспішали на роботу.

Самих же «героїв» бійки та відеоролика привели в місцеве транспортне управління для з’ясування всіх обставин конфлікту. Туди ж запросили їхніх керівників — директорів фірм-перевізників.

Один з водіїв, Петро Климчук, повідомив, що кривдник підійшов до його маршрутному таксі та прийнявся крутити оглядові дзеркала. Другий учасник бійки, Володимир Саванчук, пояснив маніпуляції з дзеркалами опонента тим, що той заїжджав на зупинку транспорту, не проявляючи уважності до ситуації на дорозі.

Керівник рівненського транспортного управління запропонував звільнити водіїв-забіяк, проте перевізники заступилися за підлеглих, вказавши, що в їх сфері діяльності спостерігається серйозний дефіцит кадрів. До того ж, додали керівники фірм-перевізників, обидва водії не мали раніше нарікань чи скарг.

В результаті два водії, вислухавши докори з боку Віталія Миронюка, вирішили примиритися та потиснути один одному руки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*